Про це розповів біолог Київського зоопарку Сергій Григор’єв на Facebook.
Після виходу чергового випуску кулінарної програми “МастерШеф” в ефір, до Григор’єва звернувся власник змій, який їх продав. Той був шокований побаченим і зізнався, що якби знав, навіщо купують його “вихованців” – ніколи б не погодився.
“Мені подзвонив знайомий і розповів, що купили пристойні на вигляд люди. Він довго їм розповідав, як необхідно доглядати, чим годувати. Ця змія домашній улюбленець, такий же як кішка, собака або хвилястий папужка. Якби він знав для чого її купують, не віддав вирощену власноруч змію“, – йдеться у дописі.
На сайті “МастерШеф” йдеться про умови завдання.
У випуску був конкурс “Карусель” – учасникам потрібно було готувати у зіпсованих девайсах, а основним інгредієнтом було м’ясо змії.
| Учасникам потрібно було готувати у зіпсованих девайсах, а основним інгредієнтом було м’ясо змії. Фото masterchef.stb.ua |
До того ж, кухарям потрібно було вбити змію власноруч.
В результаті, всі, окрім Каті Пєскової, убили своїх змій. Під час фінальної битви учасники приготували їх.
На сайті проекту дії кулінарів-аматорів коментують словами “холоднокровно поставився до завдання”, “у жінок трапилася очікувана істерика”, “перед смертю змія захотіла обійнятися”.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…