facebook

На Київщині втонув молодий батько, та його двоє дітей

Трагічна подія трапилась 20 червня на Київщині, у місцевій водоймі втонув чоловік та двоє його дітей. 

Джерело: ГУ ДСНС у Київській області.

Як зазначають рятувальники, 20 червня до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Лебедівка Вишгородського району, в обвідному каналі Київського водосховища, втонув батько 1985 року народження та дві дитини 2011 та 2017 років народження. Одну дитину було піднято на поверхню місцевим населенням та передано працівникам швидкої допомоги, але по дорозі у лікарню дитина померла. Надзвичайники вкотре наголошують дотримуватись правил безпеки під час купання у водоймах! Катигорично Заборонено:

Купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей. Залазити на попереджувальні знаки, буї. Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього. Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів. Використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин, надувні матраци та інше знаряддя, не передбачене для плавання.

Плавати на плавзасобах на пляжах та інших місцях, які відведені для купання. Вживати спиртні напої під час купання. Підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання. Допускати у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг. Подавати помилкові сигнали небезпеки. Заходити глибше, ніж до поясу дітям, які не вміють плавати. Купання дітей без супроводу дорослих.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...