facebook

Потрібна допомога: раптово обірвалося життя 24-річної українки в Польщi

У місті Познань, що у Польщі раптово померла 24-річна Натія Кірія. Дівчина була родом з Тернопольської області.

Відомо, що в Польщі дівчина проживала у місці Кепно зараз зі своєю мамою і 3-річним сином. Українців просять допомогти мамі померлої та 3-річному синочку, які опинилися в скрутному матеріальному становищі.

Як повідомили родичі Натії, результатів розтину і причини смерті офіційно поки не повідомляли – пишуть в виданні te.20minut.ua.

Зазначається дівчина померла 3 липня. Натії раптово стало зле. Її раптово забрали до місцевої лікарні, але там не було належного обладнання, аби надати допомогу молодій пацієнтці з підозрою на крововилив. Тоді дівчину на вертольоті відправили до Познані, у реанімації якої вона померла, через кілька годин.

Про смерть також повідомив Сергій Яковенко. Він також звернувся до небайдужих українців допомогти сім’ї Натії:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Дорогі співвідчизники, знайомі, друзі.Сталася трагедія, сьогодні (3 липня-ред) о 15:50 пересталося битися серце нашої з Вами знайомої і просто доброї людини Natiia Kiria залишилася маленька трирічна дитина без матері.Родина вскрутному фінансовому становищі. Хто чим може допомогти, кожний грош лічиться. Хто бажає допомогти, будь ласка сконтактуйтеся до мене 739414735, або до Ola Denysevych 578704218.Номер рахунку мами 90 1090 1144 0000 0001 4800 9828 власник Yroslava Kiriia.”

“Для тих, хто не може переказати кошти на польський рахунок, друзі Натії організували збір в Україні. Кошти можна переказати на картку “Монобанк” 4441 1144 4425 2744 на ім’я Журбика Андрія. Всі кошти отримані на цю карту, чоловік переведе на рахунок мими Натії – Ярослави та прозвітує про переказ”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...