Categories: Світ

Внаслідок обвалу багатоповерхівки загинуло 86 людей

Кількість загиблих унаслідок обвалу будівлі в містечку Серфсайд, що у передмісті Маямі, зросла до 86. Ще 43 людини залишаються зниклими безвісти.
Про це повідомила мер округу Маямі-Дейд Даніелла Левін Кава, пише CNN.

Посадовиця розповіла, що 62 з 86 жертв уже ідентифіковані. Родичів 61 загиблого вже повідомили про це.

За словами рятувальника Джиммі Патроніса, останнім часом почали частіше знаходити жертв, оскільки частина будинку, яка не обвалилася, раніше могла впасти у будь-який момент. Однак після остаточного знесення будинку вона більше не становить загрози.

Паралельно із пошуком тіл загиблих посадовці продовжують розслідування причин обвалу та перевірку міцності інших будівель в цьому районі.

За словами мера Серфсайда Чарльза Беркета, експерти вже проаналізували міцність дуже схожої будівлі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Ми були там вже декілька разів. Ми взяли зразки. Ми використали георадар. Ми намагаємося визначити кількість сталі, товщину плит, ми намагаємося зібрати всю цю інформацію і подивитися, чи є якісь ознаки слабкості», — сказав Беркетт.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago