facebook

Врятувала чотирьох дітей: 12-річна дівчинка розповіла про свій подвиг

На Закарпатті 12-річна Тетяна Тулайдан під час масштабного паводку врятувала свого молодшого брата і ще трьох сусідських дітей.

Про це йдеться в сюжеті “ТСН.Ранок” за 23 липня.

Під час негоди діти опинилися вдома самі: Таня, її брат і ще троє маленьких дітей в сусідньому будинку – двоюрідні брати і сестри Тані. Батьки з обох сімей були на сінокосі далеко від дому, коли раптово почалася гроза з дощем і паводком, що змітав усе на своєму шляху.

Мама дівчинки дуже хвилювалася за дітей і будинок. Але Таня не розгубилася: вимкнула електрику і завела маленьких дітей в безпечне місце – на другий поверх.

“Я вимкнула рубильники, взяла брата за ручку і пішла до сусідів”, – згадує дівчинка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Коли повінь почала руйнувати сусідні будинки, Таня рятувала не лише молодших дітей, а й худобу. Вона робила все, як під час попереднього паводку її батько: випустила собак і завела козу в надійне місце.

Наслідки паводку (скріншот з відео)

Батько зміг дістатися додому першим: домчав горами на мотоциклі. У будинку вже було близько двох метрів води, а всі речі розбиті. Діти були у безпеці: визирали з вікна другого поверху, де їх зібрала Таня.

 

За словами господарів, знищена техніка, меблі, одяг, продукти, двір – це дрібниці; головне, що вціліли діти. Президент України нагородив дівчинку медаллю “За врятоване життя”. Рятувальники хочуть номінувати її на Всеукраїнську премію “Герой-рятувальник року”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...