facebook

Ти – “відстій”: жінка красиво провчила хлопця, який назвав її товстою

Невихований хлопець ображав у переписці жінку, поруч з якою летів у літаку. Він не здогадувався, що через деякий час дама його значно гірше осоромить.

Все сталося близько місяця тому під час перельоту до американського міста Нешвілл – розповіла Ленден Ювінг у своєму тіктоці landenmewing.

Жінка сиділа разом із незнайомцем в одному ряді: вони були практично впритул один біля одного. В якийсь момент хлопець дістав телефон і почав переписуватися, ймовірно, зі своєю дівчиною. Тут і почалися “веселощі”.

Ленден випадково побачила повідомлення, яке написав незнайомець: там він назвав її “товстою дупою”, а згодом ще й додав, що “ненавидить польоти із товстими людьми”. Жінка щиро здивувалася від такої наглості і швиденько сфотографувала його переписку. Хлопець, звісно, нічого не побачив.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ленден потішила така поведінка хлопця. Та, на її думку, треба бути добрішим до інших, адже такі слова можуть серйозно травмувати багатьох людей.

Для особливого настрою не потрібно чекати свята. Кличте друзів на келих ігристого та створюйте собі святковий настрій навіть у будні з SHABO, а замовити найкращі вина онлайн можна тут.
Якщо ти його дружина чи дівчина і бачиш це, то знай: твій хлопець – відстій, – сказала Ленден наприкінці відео.

Мабуть, хлопець і не сподівався, що стане настільки відомим. Відео вже переглянули майже 4 мільйони разів, а люди залишили понад 10 тисяч коментарів:

Тобі потрібно було дати йому записку зі словами: “Я бачу, що ти пишеш, і мені це не подобається”.
Думаю, він вважав тебе гарячою і не хотів, щоб його дівчина знала, що він сидить з кимось привабливим… ох.
Здається, у нього раніше були проблеми із дівчиною.
Повне відео можете переглянути нижче.

https://www.tiktok.com/@landenmewing/video/6984132420341599494?sender_device=pc&sender_web_id=6981396832966772230&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...