facebook

Стаття Порошенка викликала істерику в Росії, – Фріз

Стаття п’ятого Президента України, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка “Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам” для Gazeta Wyborcza викликала істерику в Росії.

Про це написала Ірина Фріз на своїй сторінці у Facebook.

Політик зазначила, що Путін досі дискутує з Порошенком, бо не бачить в нинішньому керівництві України співрозмовників та відмітила, що коментарі кремлівських спікерів лише підтверджують, що Путін не сприймає українську владу серйозно.

“Розповідати про те, як ти хочеш, щоб настав мир, – це зовсім не те саме, що працювати для настання цього миру. І, на жаль, зараз Путін не бачить у нинішній владі людину, яку він може сприймати як серйозного гравця”,– написала Ірина Фріз.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомляв OBOZREVATEL, п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко у публікації “Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам” для Gazeta Wyborcza зазначив, що добудова “Північного потоку-2” це питання регіональної, європейської і трансатлантичної безпеки. Тому обіцянки західних партнерів України щодо гарантій мають матеріалізуватися не стільки в енергетичній царині, скільки у безпековій. Україна має отримати План дій щодо членства України в НАТО.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...