facebook

В українських бандуристок у Польщі вкрали інструменти

Аліна та Юлія Деденові приїхали зіграти концерт до Ольштину, але у них хтось вкрав дві бандури. Інструменти коштують приблизно 50 тисяч злотих.

Дві бандури були викрадені з кемпера, який був припаркований у Старому місті Ольштина ввечері з вівторка на середу, або на пляжі 28 липня.

24-річні сестри-близнючки Аліна та Юлія Деденові, випускниці Чернігівського музичного училища імені Ревуцького. Вони заробляють на життя, подорожуючи з концертами Європою. Приїхали в Ольштин з нагоди ювілею однієї з компаній.

Наступного тижня вони мали співпрацювати з групою «Enej». Однак ні нові записи, ні концертний тур без інструментів неможливі.

«Ми об’їздили всю Європу, залишили інструменти в машині, і нічого не сталося. У Польщі бандура абсолютно невідома, немає людей, які б змогли на ній зіграти. Ми звертаємось до злодія з проханням повернути наші інструменти», — каже одна з сестер в інтерв’ю «Faktem».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Музичні інструменти виготовлені кілька десятиліть тому. «Цінність таких інструментів набагато вища, ніж нових — вони звучать інакше. Однак злодію буде важко їх продати. Людина, яка вкрала бандури, не знала, що робить», — каже Сильвестер Бергольц, який запросив бандуристок до Ольштина.

Поліцейські шукають записи з камер відеоспостереження. За крадіжку з проникненням злодію може загрожувати до 10 років позбавлення волі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...