Categories: Події

У Польщі затримали українця, якого італійська влада підозрює у викраденні дітей

У Будомєжі офіцери прикордонної служби затримали небезпечного злочинця, на якого був виданий європейський ордер на арешт.

36-річний громадянин України зареєструвався у Польщі на прикордонному переході в Будомєжі, — повідомив Мацей Петращук з прикордонної служби у понеділок, 2 серпня.

Офіцери прикордонної служби встановили, що іноземець є небезпечним злочинцем. З 2018 року його розшукують італійські служби, які видали європейський ордер на арешт.

Іноземця підозрюють у пограбуванні салону гральних автоматів та викраденні дітей. Його долю вирішить суд.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago