facebook

В Україні перші діти пройшли вакцинацію від COVID-19

Батьки вирішили щепити дітей через виїзд дитини на навчання за кордон, а також через наявність хронічних захворювань, які можуть ускладнити перебіг інфекції.

У Чернівецькій області вакцинували від коронавірусу COVID-19 п’ятьох дітей у віці від 13 до 16 років. Про це повідомляє Чернівецька облдержадміністрація у вівторок, 3 серпня.

“Двоє (дітей, – ред.) щеплено в Чернівцях, двоє – у Глибокому і одна дитина – в Герцах. Вакцинованим від 13 до 16 років”, – йдеться в повідомленні.

Як пояснила координатор вакцинації в Чернівецькій області Оксана Знак, батьки вирішили зробити дітям щеплення через виїзд дитини на навчання за кордон, а також через наявність хронічних захворювань, які можуть ускладнити процес протікання інфекції.

У Чернівецькій ОДА нагадали, що для вакцинації дітей від коронавірусу у віці від 12 до 17 років батьки повинні звернутися до педіатра або сімейного лікаря.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, минулого тижня МОЗ оголосило про COVID-вакцинацію дітей від 12 років. Для щеплення підлітків буде використовуватися тільки вакцина американської компанії Pfizer.

Також повідомлялося, що в ОАЕ дозволили китайську COVID-вакцину для дітей від трьох років. Уряд країни прийняв таке рішення на підставі клінічних випробувань і оцінок фахівців.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...