facebook

«Я люблю людей, а не статеві органи». Melovin розповів, як і коли усвідомив свою бісексуальність

Каже, що дуже щасливий

Український співак Melovin (Костянтин Бочаров), який заявив на початку липня про свою бісексуальність, 2 серпня в Instagram повідомив, що вперше усвідомив свою сексуальну орієнтацію 2011 року – на той момент йому було 13 років.

За словами артиста, він і зараз пам’ятає день, коли «зрозумів, що відчуває щось інше, чого раніше ніколи не відчував».

Мене не оточувала пропаганда, про яку багато говорять. Жодних розмов про ЛГБТ. Жодних фільмів із таким підтекстом. Мене однаково любили як мама, так і тато.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от MÉLOVIN (@melovin_official)

Мене виховували справжнім чоловіком, який завжди поступиться місцем жінці, подасть руку, не образить словом.

Для мене саме це показник чоловіка, а не орган, який бовтається між ногами, – підкреслив він.

Melovin розповів, що одного разу, познайомившись у соціальній мережі з хлопцем, згодом зрозумів, що відчуває до нього такі самі почуття, як і до свого на той момент шкільного кохання – дівчинки з рудим волоссям і веснянками.

От просто абсолютно той самий спектр, починаючи від метеликів у животі і закінчуючи думками про людину 24/7. З того моменту я не розумів, що зі мною відбувається.

Як це? Таке буває? А що, так теж можна було? Невже таке правда буває і це відбувається зі мною?

І, о, дива гуглівської інформації видали мені, що, виявляється, я не збожеволів і такі люди, як я, це, увага, один із варіантів норми.

Але суспільство, коли я дорослішав, говорило мені інакше. Я дуже боявся зізнатися батькам. Мені було дико страшно, – написав співак.

Він підкреслив, що зараз, через час, почувається щасливим.

Я, сука, щасливий. Я люблю людей, а не статеві органи. А бути гомофобом у ХХІ столітті – ганьба.

Ображати, переслідувати, цькувати, бажати смерті – це, однак, ніх…яшечки, не варіант норми. Це пахне клінікою. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на “Ой, а що скажуть? – заявив співак.

Він також зауважив, що діти, дивлячись на одностатеві пари, які цілуються, розумітимуть, що це один із варіантів норми, від самого споглядання вони не стануть «представниками цієї варіації».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...