Як українці жартують про ПриватБанк

Новина про те, що Кабінет міністрів України схвалив націоналізацію ПриватБанку широко обговорюється у соціальних мережах.

Відтепер власником 100% акцій банку стане Міністерство фінансів.

Відомство буде опікуватися гарантуванням безперебійного функціонування установи та збереженням клієнтських коштів.

Перехідний період розпочався сьогодні, 19 грудня.

Користувачі мережі активно коментують подію, висловлюють своє бачення проблеми, а також шуткують.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

ПриватБанк мы в тебя верим,живи #privatbank

Оскільки експертизи, щоб коментувати я не маю, але промовчати то буде несерйозно, тому принаймні напишу:
В мене все.

Когда они пришли за Приватбанком я молчал, у меня же нет карты от

почему Приватбанк можно национализировать, а заводы Рошен нет?!

Значит работали девушки и парни в лучшем банке Украины. Получали от 5000 и выше. И тут бац. Ты на гос службе с зарплатой 2600

Лучше бы о Привате сказали заранее.Деньги забирать я б не побежала,но мне приятнее было бы знать,что мне дают право выбора

По дороге с работы заскочил к банкомату , интереса ради попробовал снять денег – все ок, все работает.

Я тут подумал, может быть государство купит у меня мою задолженность по коммунальным платежам?)

Інформаційний портал “Знай.ua” повідомляв раніше, що після новини про націоналізацію ПриватБанку частина його клієнтів не може розплатитися картками та зняти гроші з рахунків.

Крім того, почалися також перебої у роботі системи privat24. Не всім вдається переказати кошти із рахунку на рахунок та оплатити комунальні послуги.

annashchesna

Recent Posts

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну.…

21 годину ago

Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір. Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.

🔥 Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.…

23 години ago

❌«Бізнес» накрився: прикордонники викрили канал незаконного переправлення порушників за кордон

Протягом останніх днів прикордонники та правоохоронці розкрили чотири схеми незаконного перетину державного кордону. Було затримано…

3 дні ago

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на окупованій території.

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на…

4 дні ago

“Порошенко – не та людина, яка переживає за Україну”, – різка заява журналіста Скрипіна

Журналіст Роман Скрипін, який тривалий час працював з Петром Порошенком зробив різку заяву, назвавши політика…

4 дні ago

Фазилов – Таємні зв’язки з російськими владними колами та олігархами

В усьому світі санкції, накладені на Росію через її агресію в Україні, стали потужним інструментом,…

5 днів ago