Нові правила оцінювання затвердили в методичних рекомендаціях. Зокрема, там прописали поняття вербальної оцінки.
Про це пише osvitoria.media.
МОН дозволило використовувати вербальну оцінку знань замість рівневої.
Такі оцінки зможуть формувати навички та демонструвати те, як дитина підвищує свої знання і вдосконалюється, а не просто констатувати факт виконання завдання, як було раніше.
Основним принципом реформи НУШ є оцінка не тільки результатів, але і процесу їх досягнення.
У разі, коли дві дитини будуть читати однаково добре, вчителю доведеться оцінити, як швидко навчилися читати один і другий, чи була їх підготовка на “старті” однаковою і скільки зусиль вони доклали, щоб домогтися такого результату.
Тому вербальне оцінювання буде відображати пройдений учнем шлях для отримання тих чи інших знань. Також вчителі звертатимуть увагу на активність, старанність, відповідальність, комунікабельність і самостійність учня.
Тепер у шкіл з’явиться вибір: оцінювати результати учнів 3-4 класів вербальним або рівневим методом.
Рівнева оцінка буде визначати рівень результату і позначатися буквами: П – початковий, С – середній, Д – достатній, В – високий.
Крім того МОН нагадує, що оцінка учня є конфіденційною інформацією, яка повинна бути доступна тільки учневі та його батькам.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…