“Мама, я боюся!..”: П’яна дівчина вбила трирічну доньку, впустивши її з шостого поверху

На камерах видно, як за 10 хвилин до трагедії мати загиблої увійшла в під’їзд в нетверезому вигляді.

В обставинах страшної трагедії розбираються слідчі. Рано вранці, 8 червня, у дворі будинку, загинула 3-річна дівчинка. За попередньою версією, до смерті призвели неадекватні дії її п’яної матері. – Вона звісила дитину за майку з шостого поверху, намагаючись її, напевно, виховувати. Майка порвалася, дівчинка впала і померла. Всі бачили по камерах, – розповів кореспондент. Горе-матір є 23-річна Анна Р. Біографія у неї вельми неоднозначна. Доньку вона виховувала одна. У місцевому міністерстві соціально-демографічної політики уточнюють, що реєстрації у молодої матері не було, на будь-яких обліках вона не перебувала.

Тим часом джерела в правоохоронних органах діляться, що Анна займалася наданням інтим-послуг за гроші. Поліція розбирається, чи так це насправді. Крім того, її часто бачили в дивній компанії і в стані алкогольного сп’яніння. – Камери під’їзні зняли її за 10 хвилин до події. Видно, як вона п’яна відкриває двері. Коли дівчинка висіла вниз головою, вона на весь двір кричала «Мама, я боюся!», Але її Анна, за словами очевидців, не реагувала. Відразу після падіння вона вибігла за тілом загиблої і занесла його в будинок. У під’їзді залишилися сліди крові.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Мешканці будинку звернулися в поліцію. Силовики швидко знайшли і затримали підозрювану. – За фактом вбивства малолітньої дитини, яка перебуває в безпорадному стані, порушено кримінальну справу. Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу для підозрюваної.

Христина

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

13 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

2 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago