facebook

На Буковині після масового весілля з важким коронавірусом до лікарні потрапили 20 гостей

У регіоні стрімко зростає кількість інфікованих, які потрапляють до лікарні.

На Буковині після гучного весілля у лікарні з позитивним тестом на коронавірус опинились два десятки людей. Як кажуть лікарі, серед ушпиталених – жодного вакцинованого.

Про це повідомляє кореспондентка ТСН Вікторія Танасійчук.

Схоже буковинці забули про усі заборони та обмеження, адже від початку серпня тут влаштовують масові весілля. Після одного такого аж на 400 людей до Сторожинецької лікарні ушпиталили 20 гостей із коронавірусом. Усі вони були на весіллі в селі Красноїльськ тиждень тому, гуляли в ресторані. Із гарячкою, задухою та кашлем – нині опинились на лікарняних ліжках. Майже всі на кисневій дотації, їхній стан середньої тяжкості.

«Сім’ями просто поступають з того осередку і з того району. Зараз багато людей це 40-50-річного віку і досить тяжкому стані», – зазначили у лікарні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Коронавірус стрімко шириться всім Сторожинецьким районом, кажуть лікарі. Це пов’язують саме з масовими зібраннями: весіллями, ювілеями, днями народження, де збираються десятки, а то і сотні людей без масок. Зараз тут у лікарні 67 людей – це втричі більше, ніж у липні. Медикам щодня доводиться розгортати додаткові ліжка.

«У нас на початку тижня ще було 70 ліжок, то сьогодні вже 120 ліжок. Ми всі розслабились, забули за маски, що треба дотримуватись елементарних правил карантину і серпень місяць нам приніс масовий ріст хворих», – констатують у лікарні.

А ще район в аутсайдерах з темпів вакцинації – це офіційні дані. Зокрема, з усіх пацієнтів, що ушпиталені, немає жодного вакцинованого.

Цікаво, що після весілля захворіли виключно гості, жодного з працівників ресторану тут нема.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...