facebook

“Вигадка соцмереж: батько хлопчика, якого нібито катувала бабуся, спростував інформацію

Поліція також запевняє, що слідів опіків від сигарет, на тілі дитини немає

В Черкасах лікарі боряться за життя 7-річного хлопчика. Його напередодні шпиталізували у вкрай тяжкому стані. В дитини діагностували черепно-мозкову травму та численні садна. В Мережі з’явилась інформація, ніби то малого жорстоко катували бабуся з дідусем, які тимчасово за ним наглядали.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Медики повідомляли про чисельні травми – надірвані губа та вухо, відсутня частина геніталій та кількаденні пролежні. «Є пролежні, є травма вуха, є іще травми, але ми не знаємо, яка генеза цих травм», – зазначають лікарі.

Останнім часом Андрійко разом зі своєю молодшою сестрою гостювали в бабусі з дідусем, оскільки батьки поїхали до Києва на операцію. Саме з їхнього двору хлопчика і забрала швидка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Кілька років тому ТСН вже знімала це подвір’я. Власники тоді розводили великих собак алабаїв. В 2015 четверо псів перестрибнули огорожу і покусали жінку. Бабуся Андрійка раніше кілька разів фігурувала в кримінальних провадженнях про грабіж та насильство, навіть була в розшуку. За її словами, хлопець сам упав з купи цегли. Після цього кілька днів жінка самотужки намагалась надати першу допомогу. А викликала швидку, коли малий вже був непритомним.

Вбиті горем батьки не вірять, що малого скривдили. Переконані – це був нещасний випадок. «Реальна інформація, що це був нещасний випадок, вона не була ніким калічена, ніким катована», – запевняє батько хлопчика.

Також, батько каже, що більшість страхіть, які пишуть в соцмережах про травми сина – неправда. «Собаки покусали чи цигарки тушили, це фейкова інформація», – зазначає чоловік.

Однак бабусі Андрійка уже вручили повідомлення про підозру.

Першим історію Андрійка у соцмережі оприлюднив екснардеп Олег Петренко. Саме в його дописі були припущення, що дитину катували і тушили об неї цигарки. Каже, про все це розповіли, люди, які живуть поруч з будинком, де мешкав хлопчик. Потім, розпитував лікарів і переконаний – травми, які має Андрій, неможливо отримати від звичайного падіння.

Тих сусідів, яких знайшла і опитала ТСН – цю інформацію не підтверджують. Кажуть, нічого підозрілого не чули і не бачили.

Найближчим часом відбудеться суд по цій справі. Стан хлопчика досі вкрай важкий. Медики не роблять жодних прогнозів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...