facebook

“Помолімось за Андрія, йому тільки 27 він сирота “медики рятують пораненого на Донбасі бійця: куля снайпера прошила йому голову наскрізь

У лікарні ім. Мечникова в Дніпрі медики рятують життя українському військовослужбовцю, важко пораненому в Донецькій області, в населеному пункті Гірське. Ворожий снайпер потрапив йому в голову.

У Дніпрі медики рятують пораненого на Донбасі бійця: куля снайпера прошила йому голову наскрізь

Як розповів у Facebook генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко, за життя пораненого бійця борються найкращі нейрохірурги, реаніматологи і молодший медперсонал клініки. В даний час військовослужбовець перебуває в комі.

За словами медика, пораненого бійця звуть Андрій, йому 27 років, він з Львівської області, він сирота.

“Ця людина вже пережила два поранення раніше, але він залишився на передовій просто тому що йому не було куди йти. І ось, 29 серпня противник знову тяжко поранив його. Куля увійшла в скронево-тім’яну область зліва, діаметрально вийшла з іншого боку черепа”, – розповів Риженко.

Зараз боєць знаходиться в комі на апараті ШВЛ. Робити прогноз медик не став, але запевнив, що за життя Андрія борються, а до нього самого відносяться з теплотою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Його виходжують, як рідного сина. У нього попереду довгий шлях лікування, болісних переживань і боротьби за життя молодого героя. Тільки ось вдома його ніхто не чекає. А зараз тихо шиплять апарати, заглушаючи крик його душі. Адже доброта – не слабкість, а справжня рідкість”, – написав лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в рамках ТКГ відбулося засідання підгрупи, що займається питаннями безпеки. Україна висунула вимогу негайно припинити обстріли на Донбасі противником і повернутися до повного дотримання режиму припинення вогню.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...