facebook

У компанії Pfizer/BioNTech розробили вакцину проти COVID-19 для дітей 5-11 років

Німецька компанія BioNTech та її американський партнер Pfizer готові найближчим часом випустити на фармринок вакцину від коронавірусу для дітей віком від 5 до 11 років. Заявку на використання вакцини планують подати всі країни світу, зокрема в Європі.

Як розповів Reuters, препарат створено за аналогією до вакцини для дорослих, однак він має меншу дозу, розраховану на дітей. Компанія вже підготувала свої виробничі потужності для масового виробництва препарату.

“Упродовж наступних кількох тижнів ми представимо результати нашого випробування з участю дітей у віці від 5 до 11 років у регулювальні органи по всьому світу та попросимо схвалити вакцину для цієї вікової групи, також тут, у Європі”, – сказав представник фармкомпанії Озлем Туеречі.

Туеречі додав, що “все ідеально, все йде за планом”.

Агентство звертає увагу, що вже в середині жовтня діти віком до 12 років можуть бути вакциновані препаратом BioNTech/Pfizer у Німеччині.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Агентство підкреслило, що про завершення випробувань вакцини від коронавірусної інфекції також повідомила Moderna. Ця компанія планує презентувати на ринку препарат для дітей від 6 до 11 років. Нині Moderna випробовує вакцину для дітей від шести місяців.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...