facebook

За загибель українця у Франції судили винних з Тернопільщини: “Спочивай з миром, Васильку. Ті, хто забрали твоє життя, отримали по заслугах”

Французький суд днями виніс вирок вбивцям жителя села Стінки, що на Тернопільщині. Про це повідомляють у спільноті Ukrainiens a Paris у соцмережі. Двом обвинувачуваним, односельцям вбитого Василя, оголошено наступне покарання: пану Б.І – 25-ть років тюремного ув’язнення, пану О.І. – 20-ть років тюремного ув’язнення, йдеться у повідомленні.

— Напевне, багато з вас пам’ятають історію трьохрічної давності, пов’язану зі зникненням і вбивством молодого українця у Франції — Василя Штанграта. Три роки тривало досудове слідство. Французька кримінальна поліція приїжджала для опитування свідків навіть в село Стінка, Бучацького району, Тернопільської області, що в Україні, — написала в групі “Украинцы в Париже Ukrainiens a Paris” Lyubov Richard.

Суд розпочався 2 -го вересня 2021 -го року в французькому Палаці Правосуддя Бобіні – і тривав до 9 вересня. “Вирок винесено: двом обвинувачуваним, односельцям вбитого Василя, оголошено наступне покарання: пану Б.І – 25-ть років тюремного ув’язнення, пану О.І. – 20-ть років тюремного ув’язнення. Слава справедливому і гуманному французькому суду за проведену грандіозну роботу, за допомогу в наданні родичам потерпілої сторони перекладачів і адвоката. Особливо вдячні панові адвокату Maitre Quentin Dekimpe за високий професіоналізм і підтримку! Окрема подяка від нашої французької Асоціації “АРТ культура і креативність” всім тим, хто допомагав в пошуках зниклого: паризькому центральному відділу французької кримінальної поліції, волонтерам та свідкам, які не побоялися стати на сторону правди і справедливості! Тому можемо з впевненістю сказати: “Спочивай з миром, Васильку. Ті, хто забрали твоє життя, отримали по заслугах. Вічная тобі пам’ять!”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...