Categories: Економіка

Порошенко підписав бюджет на 2017 рік

Президент України Петро Порошенко підписав закон про державний бюджет на 2017 рік, ухвалений Верховною Радою минулого тижня.

Як повідомила прес-служба президента, пан Порошенко наголосив, що бюджет був “своєчасно і детально” обговорений на засіданні РНБО у частині видатків на сектор безпеки, які складають 5,2% від ВВП.

“Вперше ті нові зразки озброєння, які були розроблені за останні два з половиною роки, перейдуть з процесу випробування до безпосередньої постановки на озброєння, що значно посилює бойові можливості наших Збройних Сил”, – зазначив Петро Порошенко.

За його словами, ухвалений бюджет є “соціальним, реформаторським, захищає українського виробника, українського працівника, значно покращує інвестиційний клімат в державі”.

Закон про державний бюджет на 2017 рік Верховна Рада ухвалила в ніч на 21 грудня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago