facebook

Лікар Комаровський озвучив свою версію щодо смерті нардепа Полякова

Лікар переконаний, що депутата хотіли “налякати”, але не вбити.

Відомий український лікар Євген Комаровський висловився щодо смерті народного депутата Антона Полякова, заявивши, що його, ймовірно, хотіли налякати, але не вбити.

Про це доктор сказав в ефірі телеканалу “Україна 24“.

Говорячи про метадон, який знайшли в крові померлого, Комаровський зазначив, що його випускають фармацевтичні заводи для лікування наркозалежних. Таблетки мають низку побічних ефектів, якщо вживати їх разом з іншими препаратами. Мова, серед іншого, йде про порушення функцій дихання і пригнічення центральної нервової системи.

“Але, говорити про те, що метадон плюс алкоголь – 100% смерть – не правильно. Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном – це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це – якщо йому дійсно підсипали, не ставили за мету його вбити. Налякати, показати його тим, хто валяється в багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити – це я допускаю”, – сказав Комаровський.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Антон Поляков помер у Києві у ніч на 8 жовтня. Нардепа знайшли в авто таксі співробітники поліції, він був без свідомості.

Для нардепа викликали швидку допомогу, але медики не змогли його повернути до життя.

Правоохоронці розпочали справу за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу (Умисне вбивство) з позначкою “природна смерть”.

Розтин показав, що Поляков помер через гостру коронарну недостатність, гостру ішемічну хворобу серця.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...