facebook

“Батько наш – Бандера”: київські школярі потролили проросійську вчительку дотепним флешмобом

В одній зі шкіл Києва учні вирішили оригінально провчити вчительку із проросійськими поглядами. Вони запустили флешмоб, присвячений Степану Бандері.

Обурені поглядами педагогині-фанатки “русского мира”, діти почали просто на уроці співати пісню зі словами “Батько наш – Бандера, Україна – мати, ми за Україну підем воювати”.

Патріотичний флешмоб запалив мережу
Згодом діти перетворили свою помсту вчительці на яскравий флешмоб у тік-тоці. Вони почали записувати ролики під згадану пісню вдома, у класах, на шкільних коридорах тощо.

Прихильниця Москви не витримала
Користувачі мереж у коментарях під роликами розповіли, що зрештою вчителька поскаржилася на психологічний тиск і заявила, що більше не хоче викладати у школі. Ба більше, жінка навіть не готова допрацювати кілька років до пенсії. Найбільше її розсердило те, що “діти вірять у те, про що співають”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Школярі заспівали вчительці пісню про Бандеру: відео

Школярі в Києві потролили проросійську вчительку: відео

Учні виконали в класі пісню про Бандеру для вчительки-фанатки “русского мира”: відео

Скандал через російський гімн під Києвом: протилежний випадок
У місті Вишневому на Київщині спалахнув скандал через виконання підлітками на камеру гімну Росії. Школярі виклали відповідні відео в інстаграм й хизувалися ними. Після розголосу вони швидко видалили обурливі ролики зі своїх сторінок й вибачилися.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...