facebook

Помер дорогою до третьої клініки: На Буковині у “швидкій” помер італієць, якому відмовили у госпіталізації дві лікарні

72-річний чоловік, якого у вкрай тяжкому стані дві години возили по лікарнях, помер дорогою до третьої клініки.

У Чернівецькій області в машині швидкої допомоги помер 72-річний громадянин Італії. У реанімації Сторожинецької районної та Чернівецької обласної лікарні йому відмовили у госпіталізації.

Про це повідомляють журналісти ТСН.

72-річний чоловік впав у діабетичну кому. Родичі викликали “швидку допомогу”, яка негайно повезла пацієнта до Сторожинецької лікарні. Утім, там пояснили, що допомогти не можуть, адже заклад ковідний і реанімація заповнена.

Медики “швидкої” рушили за 25 кілометрів до обласної лікарні. Однак і там через пандемію хворого скерували до іншого закладу. Урешті, чоловік, якого у вкрай тяжкому стані дві години возили по лікарнях, помер дорогою до третьої клініки. Хто винен у цій смерті — тепер з’ясовують в Обласному департаменті охорони здоров’я.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Намагалися реанімувати, але наразі є такі загострення станів, що надати якісну медичну допомогу в автомобілі швидкої допомоги неможливо, треба це робити в умовах стаціонару. В стаціонар не прийняли. Аргумент — те, що наразі ця лікарня ковідна”, — розповів директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...