facebook

17 років ґвалтував, розбещував і знімав порно: педофіла засудили на 12 років в’язниці

За даними правоохоронців, гвалтувати і розбещувати дітей чоловік почав ще у 2002 році. Нападав він на малолітніх у віці від чотирьох до восьми років. Все це він паралельно знімав на відео, а порноконтент згодом продавав в Інтернеті.

Однак у злочині брав участь не тільки він. У якийсь момент підсудний залучив до скоєння злочинів ще п’ятьох осіб, двоє з яких — жінки: одна була колишньою жертвою ґвалтівника. Ще одна громадянка примушувала створювати пронографічні ролики і займатися інтимом двох своїх дітей.

“Індустріальним районним судом Дніпропетровська затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором обласної прокуратури та 45-річним учасником організованої групи — обвинуваченим у зґвалтуванні, розбещенні дітей, а також виготовленні та збуті дитячої порнографії, та призначено узгоджене сторонами покарання у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією порнографічних предметів та засобів для їх виготовлення. Судовий розгляд справи щодо інших учасників групи наразі триває”, — розповіли в пресслужбі прокуратури області.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Вам також може бути цікаво...