facebook

Україну чекає пік пандемії COVID-19 із тисячею смертей щодня, – Данілов

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що нинішня хвиля захворюваності на коронавірус і високої летальності є початком піку епідемії. Якщо ситуація продовжиться, незабаром країна може вийти на показник у 1000 смертей від COVID-19 щодоби.

З таким попередженням чиновник виступив на брифінгу за підсумками засідання РНБО у п’ятницю, 22 жовтня. Його трансляція доступна на YouTube-каналі in time Ukraine (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Коронавірус Данілов назвав недугою невакцинованих людей. За його словами, в Україні 99,9% тих, чиє життя забрала ця інфекція, не робили щеплень.

“Люди, не вакцинуючись, потрапляють у лікарні. Сьогодні ми маємо рекорд за кількістю смертей (за минулу добу підтверджено 614 летальних випадків. – Ред.). Те, що я зараз казатиму, буде неприємним: але кількість осіб, які помиратимуть від коронавірусу, може перевалити за тисячу. І проблема саме у вакцинації”, – наголосив він.

Данілов заявив, що Україні негайно потрібно виходити на високий рівень імунізації населення. Йдеться про необхідність робити щодоби не менше ніж 350-400 тисяч щеплень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На сьогодні ця кількість удвічі менша. На засіданні РНБО фахівцям Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) доручили в максимально стислі терміни скласти відповідну програму вакцинації.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...