facebook

Канікули або дистанційка: РНБО рекомендує МОН відправити на карантин школи та виші

Від понеділка, 25 жовтня, українські школи та вищі навчальні заклади мають піти або на канікули, або на дистанційне навчання. Такий захід необхідний, щоб уникнути скупчення людей та поширення коронавірусу.

Рада національної безпеки та оборони на своєму засіданні ухвалила рішення про зупинення навчання. РНБО звернулася з відповідною пропозицією до Міністерства освіти та науки, а також до місцевих органів влади. Про це на брифінгу розповів секретар Ради нацбезпеки Олексій Данілов (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Апарат РНБО звертався до Міністерства освіти. Там ухвалено рішення про те, щоб від понеділка більшість усіх вищих навчальних закладів пішла на відпочинок, пішла на канікули. Ми вважаємо, що потрібно школярів від понеділка… вони мають бути також відправлені на канікули, можливо, за винятком дітей, які навчаються там із 1 до 4 класу”, – сказав Данілов.

Секретар РНБО зазначив, що відповідне рішення ухвалюватимуть Кабмін та місцеві органи влади.

Через ситуацію зі стрімким поширенням коронавірусу в Україні, ймовірно, що з канікул учні старших класів та студенти повернуться не одразу, а підуть на дистанційне навчання, яке вже активно практикують у багатьох закладах.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...