facebook

Росія перекидає танки до українського кордону, – Bloomberg

Україна стягування Росією військ спростовує.
Росія продовжує нарощувати війська біля кордону з Україною. Міжнародні спостерігачі, проаналізувавши дані з мережі, помітили нове перекидання танків.

Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з аналітичним звітом лондонської компанії Janes, батальйон основних бойових танків Т-80У був розгорнутий на залізничній станції у Воронезькій області, згідно з кадрами з соціальних мереж від 7 листопада. Як зазначається, танки направляються на полігон Погоново – він знаходиться у 250 км від кордону з Україною.

Оборонно-розвідувальна компанія Janes ідентифікувала перекидання танків і самохідної артилерії однієї і тієї ж російської дивізії в Брянську і Курську області на північному кордоні України 28-29 жовтня.

За даними компанії, на відміну від досить відкритого нарощування сил навесні, недавнє розгортання російських військ має прихований характер – часто відбувається вночі і здійснюється елітними наземними підрозділами. Ці дії, схоже, спрямовані не стільки на залякування, скільки на створення активної загрози, вважають в компанії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як відомо, вперше інформація про нові війська біля українського кордону з’явилася в американській газеті Washington Post, однак у Міноборони відразу ж її спростували.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...