facebook

В Україну увірветься потепління у грудні: синоптики попередили про “погодні” гойдалки

За прогнозом синоптиків, у грудні буде чимало порівняно теплих днів. А на зміну похолоданням знову прийдуть дні зі знаком плюс.

Як повідомив в інтерв’ю Полісся народний синоптик із Каменя-Каширського (Волинь) Володимир Деркач, грудень розпочнеться з похолодання. І в першій декаді місяця стовпчики термометрів частіше опускатимуться нижче нуля, можливі невеликі опади.

У той же час, фахівець зазначив, що похолодання на початку зими матиме тимчасовий характер. У другій декаді місяця він прогнозує потепління. Другий короткочасний стрибок температури вниз відбудеться до 18-19 грудня, а потім знову стане тепліше. Ближче до новорічних свят, каже Деркач, морозних ночей побільшає, проте вдень температура так само підвищуватиметься вище нуля, хоч і не значно.

За прогнозами фахівців World Weather, різких температурних стрибків в Україні у грудні чекати не варто. Як вважають експерти, у грудні буде не так багато опадів, малосніжно, а часом сонячно.

У Києві у грудні середня денна температура становитиме +1…+3 вдень. Вночі очікується у межах -1…-4. Найтеплішими днями стануть 4, 5, 6 грудня. Близько нуля 17, 18, 20 та 22 грудня. Інші дні – незначний плюс. Найхолодніші ночі прогнозуються – 16, 17,18 грудня. Тоді очікується -4 градуси.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Харкові у грудні буде сонячно на початку місяця. Середня денна температура +1…+2, вночі стовпчики термометрів опускатимуться до -2…-3 градусів. Найбільшу кількість опадів цього місяця метеорологи прогнозують у Харкові на 14 грудня.

В Одесі у грудні буде сніжно та дощитиме. Опади у місті очікуються 1, 2, 3 грудня. Сильні опади – 10-го. Також 17, 21 та 23 грудня йтимуть дощі. Водночас в Одесі цього місяця буде порівняно тепло. Першого тижня місяця повітря прогріється до +5 градусів. Далі очікується невелике зниження температур і у другій декаді місяця знову стовпчики термометрів зростуть до +5. Однак по-справжньому тепло стане в Одесі до кінця місяця. Там, за прогнозами фахівців, потеплішає до +10 градусів. Окрім того, буде сонячно, без опадів. Найбільш холодні дні та ночі в Одесі у грудні – 8, 9 грудня.

У Львові грудень подарує чимало сонячних днів. І якщо місяць розпочнеться у місті з мінусових температур, то вже до найближчих вихідних у Львові буде +2…+7 градусів удень та +3…+4 вночі. Снігопад синоптики прогнозують 10 грудня. Але навряд чи сніговий покрив протримається довго, тому що в місті в цей час температура зросте до +4…+5 градусів. До кінця місяця у Львові буде +8.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...