facebook

Синоптик розказав, коли в Україні настане бабине літо

На заході Україні бабине літо очікується у другій половині вересня, а от на решті території чекати на нього поки не варто.

У вересні бабине літо в Україні очікується лише у західних областях. На решті ж територій потепління можливе у жовтні.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає meteoprog.

Фахівець пояснив, що метеорологічна осінь, ймовірно, вже настала як мінімум у північних, східних, та частково західних областях.

За його прогнозом, до кінця вересня погодні умови будуть відносно млявими без різких і значних температурних коливань. Винятком стане кінець цього тижня та початок наступного. Активний циклон принесе нестійку та дощову погоду на Правобережжя України. Денний фон температур при цьому коливатиметься в межах +16…+22 °С, вночі близько +5…+10 °С.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“У західних областях після проходження циклону очікуються більш високі температури у другій декаді місяця, тому в даному регіоні ймовірно, що бабине літо настане вже після 15 вересня”, – повідомив синоптик.

На решті території країни більш виражений період тепла можливо буде у жовтні, додав він.

В Україні на вихідних, 10 та 11 вересня, очікується ускладнення погоди. Зокрема синоптик Наталка Діденко попереджає про дощі, похолодання та сильний вітер. За її словами, вже найближчої ночі та вранці 9 вересня локальні дощі пройдуть на Херсонщині та Миколаївщині.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...