Директор Інституту серця: Халатність Супрун забрала більше життів українців, ніж війна

Кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров звинуватив міністра охорони здоров’я Уляну Супрун в провалі медичних реформ.

За його словами, з моменту призначення Супрун в роботі МОЗ простежуються тільки безвідповідальність заяв, непродуманість рішень, авантюризм в стратегії розвитку.

“Програма по серцево-судинним захворюванням передбачала закупівлю на 364 млн грн швидкодопомогових витратних матеріалів, які могли врятувати десятки тисяч життів. Ви не провели цю закупівлю. Я абсолютно відповідально заявляю (і можу це повторити в суді) – ваша недбалість забрала більше життів українців, ніж війна за останні роки. Ви розумієте свою відповідальність (в тому числі і кримінальну) за халатне ставлення до своїх обов’язків? “, – написав Тодуров на своїй сторінці в фейсбук.

Він зазначив, що проблеми у МОЗ не тільки з програмою серцево-судинних захворювань.

“Що говорити про інших? Ви здається вирішили лікувати онкологію профілактикою? Ваш заступник – Лінчевський заблокував роботу Інституту Серця. Чи не підписав жодного офіційного документа за останні 4 місяці. Вже четвертий місяць він відмовляє нам у відкритті філій в Донецькій і Луганській областях, де населення і військові взагалі залишилися без кардіохірургічної допомоги. Це просто знущання над людьми. Ви особисто відмовили нам у програмі “штучне серце” (представлене в ролику привітання президента, як найкраще досягнення України в 2016 році) навіть після звернення до вас кількох народних депутатів “, – відмітив кардіохірург.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

6 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago