Categories: Україна

У Тернополі родина заморила себе голодом до смерті через секту (відео)

У Тернополі померла від голоду сім’я сектантів – 78-річна пенсіонерка та дві її дочки 55 і 50 років. Вони замкнулися в своїй квартирі та відмовилися від їжі і води, що призвело до трагічних наслідків. Мешканці будинку переконані, що жінки свідомо прийняли рішення піти з життя у такий спосіб.

Про це йдеться в сюжеті “Надзвичайних новин”.

Сама НП сталася в п’ятиповерхівці за адресою вулиця Братів Бойчуків, 9. Як стало відомо зі слів сусідів, у квартирі пані Стефанії та її дочок Людмили і Любові на столі лежали 13 тисяч гривень, але ніяких продуктів взагалі не було, крім однієї пляшки олії.

Також з’ясувалося, що 55-річна жінка працювала санітаркою в лікарні, але звільнилася близько двох місяців тому.

Зазначається, що сім’я жила нелюдимо. Коли жінки перестали виходити з квартири і забирати листи з квитанціями, пройшли тижні, перш ніж сусіди забили на сполох.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Так, на початку листопада в поліцію надійшов виклик від стурбованих мешканців будинку про те, що господині квартири давно не показуються, і тепер звідти йде неприємний запах.

Правоохоронці та рятувальники проникли до приміщення та виявили тіла жінок на ліжку. Пенсіонерка з молодшою дочкою вже були мертві, а старша Любов – у критичному стані.

В прес-службі поліції Тернопільської області поінформували, що смерть жінок могла настати приблизно 2-3 тижні тому.

Тоді даний факт був внесений до ЄРДР згідно зі статтею 115 (природна смерть) Кримінального кодексу.

Жінку, яка вижила, і яка важила близько 30 кг, екстрено госпіталізували, і медики боролися за її життя 5 днів. Але, на жаль, вона теж померла.

За словами анестезіолога Тернопільської лікарні швидкої допомоги Романа Наконечного, пацієнтка часом приходила у свідомість, але нічого не пояснювала, і “контактною” її назвати було не можна.

“Попередня причина смерті є елементарне виснаження, і як наслідок поліорганна недостатність”, – розповів лікар.

Сусіди вважають, що жінки вирішили заморити себе голодом з власних релігійних переконань, і таким чином “принести себе в жертву” заради такої віри.

Як розповіла Марія Яриняк, яка добре знала сім’ю покійних, вони вступили в секту Мунтяна, мали намір затягнути туди родичів і друзів, а коли з цього нічого не вийшло – перестали з ними спілкуватися.

Рідні загиблих це не заперечують, але й не коментують.

“Там знайшли 13 тисяч гривень. Очевидно, вони думали вмирати, але залишили 13 тисяч, щоб їх поховали. Це було конкретно сплановано, що вони повинні віддати себе Богові. Ніхто їх не зачіпав, не бив, нічого. Це в їх свідомості заклалося те, що їм потрібно померти для Бога”, – висловилася Яриняк.

Поліція розслідує моторошну подію.

Христина

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago