Categories: Освіта

Під Херсоном школярі створили сторінку в Instagram і знущалися з однокласниці

У Скадовському районі Херсонської області учениця 8 класу однієї зі шкіл стала жертвою кібербулінгу. Зокрема, двоє однокласників створили фейкову сторінку в Instagram та тероризували там дівчинку.

Про це повідомили у поліції області.

Так, діти потай фотографували неповнолітню і викладали її фото на сторінку з різними нецензурними дописами та малювали непристойні речі. До того ж це все обговорювали у Telegram-чаті їх класу, доступу до якого потерпіла не мала.

Зазначається, що потерпіла сама побачила фейкову сторінку і повідомила матері, яка пішла до школи з’ясовувати ситуацію. Згодом у поліцію звернулося керівництво навчального закладу. А правоохоронці під час перевірки встановили факт булінгу.

Також частина класу була вороже налаштована проти однокласниці. Вони пояснили це тим, що дівчинка не місцева і переїхала в село лише 3 роки тому.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Після розгляду матеріалів судом неповнолітні будуть поставлені на облік в поліцію.

Окрім того, з’ясувалося, що дівчинка до останнього замовчувала свої проблеми та ставлення до неї однокласників.

З батьками булерів поліцейські провели бесіди щодо належного виховання дітей. Відносно батьків двох неповнолітніх було складено адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 173-4 “Булінг (цькування) учасника освітнього процесу” Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Христина

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago