facebook

Країни «Великої сімки» продовжать підтримку енергетичного сектору України

4796

Країни «Великої сімки» вітають реформи у сфері енергетичної політики, що відбуваються в Україні, і обіцяють продовжити підтримку енергетичного сектору України.

Про це йдеться у прийнятій спільній заяві міністрів енергетики G7, дводенна зустріч яких завершилася в понеділок в японському місті Кітакюсю, передає ТАСС.

 «Ми вітаємо суттєві реформи у сфері енергетичної політики, включно з реформами системи енергетичних тарифів газового сектора, які відбуваються в Україні», – йдеться в документі.

Зокрема, глави енергетичних відомств країн G7 високо оцінили готовність української влади надати «необхідні умови для створення всебічної енергетично ефективної програми, орієнтованої на газово-теплової сектор», – повідомляє УНІАН.

Міністри G7 пообіцяли продовжити підтримку енергетичної безпеки України та інших країн, які потерпають від перебоїв поставок енергії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«У контексті триваючого кризи між Росією і Україною, ми повторюємо, що питання енергетики не повинно використовуватися в якості методу політичного примусу, ні в якості загрози енергетичній безпеці, – йдеться в тексті документа. – Ми залишаємося прихильними готовність підтримувати Україну та інші країни, що відчувають уразливість в питанні поставок енергії».

Відзначається також, що G7 буде сприяти створенню таких країнах стійкої і конкурентоспроможної енергетичної системи.

Зустріч міністрів енергетики країн «Великої сімки» (Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії і США) стала черговим етапом міністерських зустрічей напередодні саміту лідерів G7, який пройде в Японії в кінці травня.

Джерело – http://zik.ua/

Шукайте деталі в групі Facebook

Вам також може бути цікаво...