Бустерною дозою в Україні почнуть вакцинувати тоді, коли хоча б 60% населення отримає першу дозу вакцини.
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, що українцям дозволять робити третє COVID-щеплення у січні-лютому 2022 року.
Про це він сказав в інтерв’ю ВВС.
Міністр переконаний, що бустерною дозою в Україні почнуть вакцинувати тоді, коли хоча б 60% населення отримає першу дозу вакцини.
“Орієнтовно ми очікуємо, що це буде січень-лютий 2022 року. Можливо, і раніше. Це залежить від багатьох факторів. Якщо українці масово підуть і зроблять перше щеплення, у нас будуть першим щепленням вакциновані принаймні 60% або двома дозами 50%, я як міністр охорони здоров’я відразу ухвалю рішення і запустимо бустерне вакцинування”, – сказав очільник МОЗ.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…