facebook

Хай Небо Йому буде раєм, у реанімації упокоївся 32-річний Ігор Квас, який постраждав від вибуху на Бурштинській ТЕС

Сум, біль і сльози.. 32-річний Ігор Квас отримав 60% опіків тіла під час вибуху на Бурштинській ТЕС.

5 грудня, він помер у реанімації. В нього залишилися дружина та двоє дітей, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на ДТЕК Бурштинська ТЕС.

«Весь час лікарі боролися за життя потерпілого, адміністрація станції повністю забезпечувала його медикаментами, надавала все необхідне. 24/7 станція була на зв’язку з рідними та медиками. Не дивлячись на оперативні дії медиків, на жаль, отримані ушкодження були несумісні з життям. Колектив Бурштинської ТЕС висловлює щирі співчуття родині загиблого. Рідні отримають всю необхідну допомогу від станції. Стан інших потерпілих стабільний, загрози життю немає», – зазначають у пресслужбі ТЕС.

Нагадаємо, 28 листопада, приблизно о 21:20, на Бурштинській тепловій електростанції стався викид гарячої пароводяної суміші та газів з топки котла — четверо працівників отримали опіки. Їх госпіталізували до лікарні. Аварія сталася на сьомому енергоблоці.

Двоє працівників Бурштинської ТЕС, які отримали опіки внаслідок аварії на станції, перебувають у критичному стані.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області зобов’язала директора Бурштинської ТЕС Валерія Хом’якова негайно укласти договір з Держслужбою з надзвичайних ситуацій про охорону станції від пожеж.

Його 22-річний колега, який у важкому стані, потребує допомоги.

1 грудня директор Бурштинської ТЕС Валерій Хом’яков пішов з посади.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...