facebook

Луценко та Трепак кажуть, що Зеленський організовує підозру Порошенку

В Офісі Зеленського посилено працюють над підозрою п’ятому gрезиденту, лідеру партії Європейська Солідарність Петро Порошенко.

Про це з посиланням на свої джерела повідомив колишній заступник Генерального прокурора Віктор Трепак.

«За моєю інформацією, найближчим часом колишньому Президенту України Петру Порошенку може бути пред’явлена нова підозра у справі, яка пов’язана з торгівлею вугіллям з окупованої росіянами території України в час його президенства», – пише Трепак, цитує Коло Ньоз.

Він також зазначає, що в Зеленського намагаються прорахувати, як вплине на рейтинги влади такий скандал. Як відомо, підтримка Володимира Зеленського та його партії «Слуга народу» на тлі економічної кризи, стрімкого зростання цін і тарифів, нестачі вугілля і газу, вимкнень електроенергії по містах і селах стрімко падає.

Останнє опитування КМІС показує, що «Європейська Солідарність» випередила партію «Слуга народу», і відрив між ними зростає. А більшість українців (58.2%) не підтримує другий президентський термін Зеленського.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Підготовлений офісом Генерального прокурора проект такої підозри наразі вивчають в Офісі президента. Вирішується, наскільки доцільна реалізація такої підозри саме зараз і як це вплине на електоральні настрої суспільства. Очевидно, що цей хід влади інформаційно переб’є болісні для неї теми суспільного обговорення», – пише Віктор Трепак.

Але головна причина, чому Офіс Зеленського так збудився проти Порошенка, – бажання нинішнього президента все-таки випросити в Путіна переговори віч на віч. Як відомо, у своєму Посланні до Верховної Ради Зеленський про це сказав публічно. Так вважає екс-Генпрокурор Юрій Луценко. Він переконаний: арешт Порошенка та інших діячів постмайданної команди є умовою Путіна для зустрічі з Зеленським.

«В них є умова Путіна. Прямі переговори, на які так хоче поїхати Зеленський, почнуться, коли будуть арештовані головні вороги Путіна. І там є чорний список. Перший – Порошенко, другий – Турчинов, третій – Яценюк тощо. Там усе це стоїть. Він іде за чорним списком Путіна, бо інакше його не приймають туди, куди він так хоче», – сказав Луценко в ефірі «5 каналу».

У партії «Європейська Солідарність» заявили – замість того, щоби зосередитись на термінових заходах з посилення обороноздатності країни, влада воює зі своїм політичним опонентом. Замість того, щоби прийняти стратегічні і тактичні пропозиції Порошенка щодо дипломатичної та військової протидії Путіну, Зеленський розпочав новий виток агресії проти Порошенка і всієї опозиції.

«ЄС» вкотре звертає увагу на тривожні повідомлення світових ЗМІ про 175-тисячне угруповання росіян, готове, згідно з даними розвідки, вдертися в Україну.

«Путін от-от висадить десантників у спальню Зеленського, а Зеленський зайнятий винятково боротьбою з Порошенком», – обурюються в партії.

Тим часом сам Порошенко використовує міжнародні зв’язки та контакти, щоб зміцнити міжнародну солідарність з Україною. За останній місяць він побував на безпекових конференціях у Нідерландах і Канаді. Під час Київського міжнародного безпекового форуму зустрівся із Президентом ЄНП Дональдом Туском. Провів зустріч із послами країн «Сімки», дав інтерв´ю кільком іноземним ЗМІ. І всюди Порошенко наголошує: загроза вторгнення Путіна посилилась. Україні необхідно негайно дати летальне оборонне озброєння. Украіна має отримати ПДЧ в НАТО вже на найближчому саміті у 2022 році. Західні союзники мають вже підготувати пакет «пекельних» санкцій на випадок вторгнення Путіна.
«Питання номер один. Прийміть рішення про ПДЧ. Бо надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО – це ще не членство. Це програма, дорожня карта реформ, які мають бути здійснені. Так як я це зробив під час своєї каденції по безвізовому режиму, так само зараз треба зробити щодо ПДЧ. Надання Україні ПДЧ – це перемога вільного світу. Ненадання Україні ПДЧ – це перемога Путіна», – переконаний Порошенко.
«Другий пункт – це санкції. Має бути вже зараз оприлюднений перелік санкцій, які застосує світ, і ми це обговорили лише позавчора під час трьохгодинної зустрічі з послами «Сімки» та Євросоюзу, де питання санкцій, питання можливих ефективних кроків було серед основних під час цього обговорення», – говорить п‘ятий Президент.
«Я вважаю, що список санкцій має бути дуже болючий. І це ще один інструмент для того, щоб підвищити ціну, яку Росія заплатить, якщо вона перете червоні лінії. В тому числі і Swift», – зауважив Петро Порошенко.
«Позиція третя – енергетична безпека. Включно із санкціями по Північному потоку – 2. Вони вже мають бути застосовані зараз. І я твердо переконаний, що ми можемо це забезпечити найближчим часом», – переконаний лідер «ЄС».
«Четверта позиція це постачання оборонної зброї. ПДЧ, санкції, енергетика, поставка оборонної зброї – це рішення можна протягом тижня. І це точно буде Дамоклів меч, який буде висіти над Путіним, якщо він зійде з розуму і буде продовжувати атакувати Україну», – резюмує Петро Порошенко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...