facebook

Коронавірус знищує тазостегнові суглоби – львівські лікарі

Щомісяця в час пандемії травматологи 8-ї лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова роблять 5-10 операцій із заміни кульшового суглоба. Усі пацієнти перенесли коронавірус.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба Першого територіального медичного об’єднання Львова, передає Укрінформ.

«Ми помітили невтішну тенденцію: пацієнтів, яким потрібна заміна кульшового суглоба, значно побільшало. Якщо до пандемії травматологи 8-ї лікарні Першого територіального об’єднання Львова виконували 5-10 таких операцій щороку, то зараз – 5-10 щомісяця. І всі пацієнти хворіли на COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Як розповідають медики, однією з пацієнток лікарні стала 54-річна Орися. Їй довелося запротезувати одразу два суглоби. Вона ніколи не скаржилася на біль у суглобах. До того, як захворіла на коронавірус, а це було пів року тому, її фітнес-трекер нараховував до 10 тисяч кроків щодня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Після хвороби ані енергія, ані бажання рухатися не змогли змусити її ноги пересуватися: вона проходила 20 метрів і плакала від болю. Єдиний вихід при такому захворюванні, як у пані Орисі, – протезування, яке успішно провели травматологи 8-ї міської лікарні Львова», – зазначили в медзакладі.

Лікарі застерігають, що якщо людина перенесла COVID-19 та відчуває постійний біль у суглобах при ходьбі, ниючий біль у «спокійному стані», важкість при ходьбі – слід чим швидше звертатися до лікаря.

За даними облдержадміністрації, на Львівщині за увесь час пандемії COVID-19 підтвердили у 216 131 особи (за минулу добу – 485). Померли 5799 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 200 092 особи.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...