facebook

“Став ангелочком” 10-річний Саша Андрійчук, який боровся з вашкою хворобою

Тепер у небес буде свій поліцейський: від раку помер хлопчик, мрію якого здійснили “копи”

У Чернівцях 29 грудня помер 10-річний хлопчик Сашко. Він кілька років боровся з онкологією, а в лютому 2021 року його урочисто записали в поліцейськ

Серце Сашка перестало битися 29 грудня. Про його смерть повідомила засновниця благодійної організації “Місто добра” волонтерка Марта Левченко.

Маленький янгол Сашко… Тепер у небес буде свій поліцейський. Наш любий захисник “Міста добра”… Будемо пам’ятати і любити тебе завжди,
– написала Левченко.

Посвята Сашка в поліцейські

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У 10-річного хлопчика з Чернівців виявили рак четвертої стадії – у Сашка була пухлина головного мозку з метастазами. Діагноз йому поставили ще кілька років тому.

Спеціалісти раніше заявляли, що допомогти Сашку вже не можуть, тому вони вирішили не мучити його в лікарні, оскільки не бачили в тому сенсу. Натомість волонтери “Міста добра” вирішили докласти усіх зусиль, щоб сповнити радістю його останні дні.

Через хворобу Сашко не міг говорити, а тому спілкувався з волонтерами через гаджет, на якому він писав. Ось так минулої зими його спитали, що б зробило його щасливим і змусило усміхнутися. Сашко написав “поліція”, оскільки правоохоронці були його кумирами.

Для 10-річного Сашка пошили іменну форму з спецжетоном. Потім до нього в гості прийшли 80 правоохоронців з Чернівецької та Івано-Франківської областей, які урочисто записали його до своїх лав. Хлопчик тоді навіть здійснив своє перше патрулювання.

Волонтери повідомляли, що після сюрпризу від поліцейських та посвяти у лави правоохоронців йому стало краще. Під час перебування у реанімації Сашко не розлучався зі своєю шапкою поліцейського

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...