facebook

Помер учасник гурту “Піккардійська терція” Ігор Лесько

12 січня у Львові помер український музикант Ігор Лесько. Про це йдеться у публікації групи “Піккардійська терція” у Facebook, барабанщиком якої Лесько був упродовж багатьох років.

“Не стало нашого доброго друга, багаторічного учасника “Піккардійської терції”, чудового барабанщика Ігоря Леська. Дякую за все. Спочивай зі світом, дорогий друже. Світла пам’ять. Співчуття рідним та близьким”, – написали музиканти акапельного ансамблю.

Лідер гурту Володимир Якимець також прокоментував втрату.

“Нам жахливо щастило зустрічати на життєвому шляху щирих, цікавих та неординарних людей, і Ти один із них… А ще нам Бог дав попрацювати з найкращою ритм-секцією, і Ти один із них… Раніше нас покинув Іван, тепер пішов Ти. Піду помолюся і поставлю свічку… Спочивай з Богом, Друже”, – написав він у Facebook, згадавши про смерть колишнього ударника Івана Вощини у 2015 році.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Окрім Піккардійської терції, Лесько також був учасником ВІА “Смерічка” Назарія Яремчука, виступав із гуртами “Львівські мандри”, “Ватра”, працював у Німеччині у відомому цирку “Krone”. Видання ZAXID.NET повідомляє, що останніми роками він тяжко хворів.

Раніше у 2021 році помер музикант Місько Барбара – лідер львівського гурту “Мертвій півень”. Про смерть артиста повідомила його дружина.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...