facebook

Це зовсім не казка: українка, яка отримала Green Card, покинула Америку

Оксана Ничепорук зі Львова вигравала грін-карту 2 рази. І лише вдруге зважилася на від’їзд. У США її зустріла подруга, на місяць запросила до себе. Терміни були чітко обумовлені, і Оксана знала, що через місяць піклуватися про себе вона повинна буде сама, пише forumdaily.com.

Oksana-Nycheporuk-e1484130046378

“Роботу я знайшла швидко. Квартира, де я жила з 2 дівчатами, розташовувалась за 5 хвилин від офісу, і питання з машиною гостро не стояло. А сусідки купили машини, – з громадським транспортом у маленьких містах великі проблеми. У Нью-Йорку, Сан-Франциско, Вашингтоні чи інших містах, де є автобуси і метро, можна обійтися без автомобіля. У нашому Ліндені, в Нью-Джерсі, без машини не можна. А машина – це, як правило, кредит і банківська кабала.

Щоб вистачило грошей на оплату основних витрат і необхідні покупки, мені потрібно було працювати з ранку до вечора. Я спробувала зняти житло без сусідів, але досить скоро мені урізали зарплату і довелося знову шукати кімнату”.

Оксана прагнула почати нове життя у США, але все-таки вирішила повернутися на Батьківщину.

Оксана прожила в США 2 роки. Вона вирішила, що до 40 років потрібно мати щось більше, ніж зйомну кімнату і безперспективну роботу. Тепер вона планує приїжджати в США час від часу, щоб не втратити грін-карти.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Основні обов’язки власників грін-карти:

– Ви повинні дотримуватися законодавства США.

– Ви повинні щорічно подавати декларацію про свої доходи в США.

– Ви ніяким чином не повинні бути причетні до злочинної діяльності.

Грін-карта є підтвердженням того, що ви маєте статус LPR (законний постійний житель) і він є безстроковим. Чого не скажеш про саму карту, яку треба міняти кожні 10 років, у тому випадку, якщо ви не хочете змінювати цей статус на статус громадянина США.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...