Правоохоронці у Львові затримали чоловіка, який жорстоко побив 7-річного пасинка.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області, пише Варта1.
Дитина перебуває у реанімаційному відділенні лікарні.
«Проведеними заходами правоохоронці встановили, що 25-річний мешканець Львівського району неодноразово бив дитину, проте жодних звернень від матері, сусідів чи вчителів школи, де навчався хлопчик, не надходило», — повідомили у поліції.
До поліції звернулися медики та повідомили, що до однієї з лікарень Львова звернулася жінка з 7-річним сином. Попередньо медики діагностували у хлопчика перелом склепіння та основи черепа, щелепи, а також множинні гематоми.
«Як встановили співробітники відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції № 1, важких травм завдав дитині вітчим, 25-річний мешканець Львівського району. Поліцейські затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід», — додали в поліції.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч. 1. ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від п’яти до восьми років.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…