Актор, музикант і телеведучий Антін Мухарський заявив, що Збройні сили України, підкріплені потужною зброєю Заходу, готові відбити атаки та протистояти супротивнику. За його словами, за Батьківщину “не потрібно вмирати – за неї потрібно бути готовим вбивати”.
Про це 53-річний артист розповів в інтерв’ю Gazeta.ua. Зірка додав, що сам він “усно” записався до лав територіальної оборони, ще з часів армії має навички виживання й теж готовий “вбивати ворогів”. Проте, як висловився актор, він приносить більше користі в ідеологічному полі та “вибрав шлях снайпера української культури”.
Щодо глобального протистояння, то Захід, на думку Мухарського, “обіграв [Володимира] Путіна в інформаційній війні”.
“Вдали, що вони дуже його бояться, панікують… Щоб стримати – треба прискорити надання Україні оборонної летальної зброї. Хлопці, які отримали “Джевеліни”, “Стингери”, англійські системи, кажуть, що як тільки почнеться наземна операція – вона там же закінчиться. Кількість зброї, здатної знищувати наземну атаку супротивника, у нас навіть із запасом”, – вважає артист.
Своє неформальне приєднання до бійців тероборони він пояснив тим, що не любить бюрократію в будь-яких проявах.
“А тероборона в мене тут під боком – за 30 км від дому Марусин полігон (полігон поблизу столиці України, створений координаторкою “Правого сектора” Київської області Марусею Звіробій та її бійцями. – Ред.)”, – зазначив актор.
Він запевняє, що йому не потрібні навчання, бо пам’ятає основні навички ще з часів, коли служив в армії. “Знаю, що робити, щоб забезпечити себе. Де взяти воду, як приготувати з нічого смачний бульйон. Вмію ставити джгути, зупиняти кровотечу. Дружина проходила вишкіл первинної медичної освіти”, – пояснив Мухарський.
Актор назвав себе “снайпером” у культурі та сказав, що працює на благо ідеології. “Вибрав шлях снайпера української культури. І точково адресно знищую певних своїх ворогів”, – заявив він.
Мухарський упевнений: “За Україну не треба вмирати – за неї треба бути готовим убивати”. До цього, на його думку, треба готуватись.
“Я це відрефлексував на Майдані. Якщо побачу м*скаля в прицілі своєї гвинтівки, то натисну на гачок. Це ворог, який прийшов убити мене. Маю першим натиснути на гачок”, – сказав артист.
Коротко про зірку:
Антон Дмитрович Мухарський (псевдо Антін Мухарський, Орест Лютий) народився 14 листопада 1968 року в Києві. Він є актором театру та кіно, письменником, музикантом, громадським діячем. Був заступником міністра культури.
Своя роль є для кожного. Катерина опановує військову справу за обраним фахом. У великій армії…
Анастасія вже встигла пройти шлях, який для багатьох здається неймовірним: опанувала сучасну артилерійську техніку, отримала…
Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…
Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…
Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…
З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…