facebook

Сьогодні на Івано-Франківщині попрощаються з загиблим Василем Петрук. Вічна пам’ять

В четвер, 3 березня під час авіаудару на Житомирщині загинув воїн з Долини Василь Петрук. Жителі Франківщини стоячи на колінах зустріли тіло полеглого земляка-героя.

33-річний Петрук Василь Володимирович був учасником АТО, службі в Збройних Силах віддав майже 5 років.

Прощання відбудеться 05 березня о 12 год по вул. Данила Галицького, 49. Похоронна панахида відбудеться в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Шептицького 64 а (стара Долина).

Змалку Василь любив спорт, з восьмирічного віку навчався боксу в тренера Бебиха Василя Федоровича. Мама часто бувала на тренуваннях, захоплювалась його мужністю і самовідданістю. Василь казав, що вибрав бокс, щоб її захищати. Тренер покладав великі надії на талановитого юнака. У 13 років здобув 1-е місце на Всеукраїнському турнірі у місті Керч (Крим). Тільки вікові обмеження не дозволили йому отримати звання юніорського кандидата у майстри спорту. Після закінчення 9-го класу юнак розпочав трудову діяльність, одночасно навчався у вечірній школі.

У 2007 – 2009 роках служив в армії, а потім повернувся до праці, трудився як будівельник. У 2016 році розпочав службу в зоні АТО, а саме – Луганській області. Був двічі поранений. У лютому 2021 року повернувся додому. 26 листопада 2021 року Василь підписав контракт на продовження військової служби.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

2 березня загинув на бойовому посту біля Житомира під час авіанальоту ворожої техніки. О 14 годині того ж дня іще телефонував мамі. Вперше за тривалий період вийшов на відеозв’язок. Вона запитала: «Чи маєш де сховатись?», а Василь тільки похитав головою. За годину після ворожого авіанальоту його вже не було в живих.

Дружина розповідає, що син за два дні до загибелі побачив сон, де були вибухи. Він запитував, чи тато на війні, бо не знав, де він… Осиротіли дружина та двоє діточок: 6-річний син Артем і донечка Богданка, яка народилася 12 вересня минулого року. В горі мама і сестричка, якій 9 років, вся велика родина.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...