facebook

Діти горіли в хаті кілька годин: моторошні подробиці пожежі на Вінниччині

Родина стояла на обліку у соцслужб – кажуть правоохоронців.

Інформує – джерело.

Дворічна дівчинка загинула в пожежі на Вінниччині. Її шестирічна сестричка – лежить у реанімації. Трагедія сталася в селі Некрасово.

Батьки нагріли піч, залишили дітей самих удома, а хату зачинили за замок. Коли матір повернулася, побачила дим, вибила вікно, але найменша Вікторія вже була мертва. Навколо обійстя стійкий запах горілого, в хаті вибиті вікна, а всередині попіл.

Сусіди кажуть – хата горіла кілька годин – але через її розташування цього ніхто не помітив. Зайнялось щось біля печі, температура у хаті була така, що телевізор, який стояв за кілька метрів від неї, повністю розплавився, а диван, на якому лежали дівчатка, був ще ближче.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дворічна Вікторія та шестирічна Уляна були вдома самі. Батьки пішли ще зранку, а дітей зачинили на замок. Мати повернулася лише за кілька годин.

“Мати повідомила, що вона, побачивши дим, розбила вікно і залізла в будинок. Побачила, що від печі йде вогонь і почала шукати дітей”, – розповідає начальник відділу поліції №3 вінницького районного управління Віталій Стахов.

Найменша дівчинка вже не дихала, лікарі швидкої діагностували смерть. Шестирічну Уляну шпиталізували. Вона зараз в комі в реанімації За словами лікарів, у дитини ураження дихальної системи, оскільки вона надихалась чадним газом, та ураження легень. В лікарню до дівчинки ніхто не приходить.

ЇЇ мати, 30 річна Світлана, ніде не працює, розповідають у селі. Обидві дитини від попередніх шлюбів.

У це село приїхала з новим співмешканцем і винайняли тут хату “Тут вони були набігами. Вони якійсь неадекватні, видно, що люди зловживають спиртними напоями”, – говорить староста Андрій Фостик. Діти були недоглянуті і часто голодні, розказують сусіди.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...