facebook

Глава МЗС Італії про авіаудар по Маріуполю: війна Путіна має припинитися

Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо засудив авіаудар російських військ, яким було зруйновано пологовий будинок і дитячу лікарню в Маріуполі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє “Європейська правда”.

“Подивіться на ці зображення. Від Маріупольської лікарні залишилися лише уламки: російські ракети кілька годин тому знищили пологове відділення та педіатричне. Українська влада говорить про поранених та загиблих, переважно дітей та жінок”, – написав Ді Майо.

“Місце надії, де народжується життя, стало місцем смерті. Він безжальний. Знову удар не по військовій цілі. Війна Путіна повинна припинитися”, – додав міністр.

Він наголосив, що громадяни України продовжують страждати від бомбардувань і змушені дивитись, як помирають їхні близькі через війну, якої вони не хотіли, і яку рішуче засуджує вся міжнародна спільнота.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Повторюся: для гуманітарного перемир’я потрібен стіл переговорів, який гарантує відкриття гуманітарних коридорів, яких необхідно дотримуватись. Перемир’я на 48/72 години необхідно, щоб громадяни України залишили країну”, – заявив глава МЗС.

Як повідомляла “Українська правда”, близько 16:30 9 березня російські літаки скинули декілька потужних бомб на пологовий будинок та дитячу лікарню в центрі Маріуполя.

Міська влада повідомляє, що за увесь час облоги загинули близько 1300 цивільних громадян.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...