facebook

Юлія була люблячою матір’ю двох чудових хлопчиків 4-х і 12-ти років: загинула викладачка Київського фахового коледжу прикладних наук

8 березня 2022 року загинула викладачка Київського фахового коледжу прикладних наук, кандидатка технічних наук, завідувачка кафедри технологій фешн-бізнесу
ВАЩЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА.

У селі Шевченкове Броварського району агресори рф жорстоко обстріляли автомобіль, в якому знаходилася Ващенко Юлія Олексіївна разом зі своїм чоловіком Єсипенком Сергієм Михайловичем, у результаті вогнепальних поранень подружжя загинуло на місці.

Безжальні кати, зрозумівши свою неспроможність на полі бою з нашими захисниками, знищують мирних жителів, цвіт української нації.

Світ втратив високопрофесійного педагога з 10-річним досвідом роботи, науковицю з великим потенціалом, щиру благодійницю, доброзичливу й порядну людину з відкритим серцем.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Справою життя Юлії Олексіївни була робота з дітьми та студентами з інвалідністю різних нозологій. Вона була авторкою патентів у галузі швейних виробів для діток з церебральним паралічем, очолювала в Коледжі бакалаврат з технологій фешн-бізнесу, який займається підготовкою студентів із порушеннями слуху, викладала основні спецдисципліни напряму.

Щодня Юлія Олексіївна віддавала всю свою енергію, знання й досвід своїм студентам, самовіддано готувала справжніх професіоналів своєї справи.

Юлія була люблячою дочкою, дружиною, сестрою, матір’ю двох чудових хлопчиків 4-х і 12-ти років. Її життя обірвалося на 38 році, що стало важкою втратою для всіх.

Життєвий шлях Юлії Олексівни – це приклад відданого служіння суспільству, незламного бажання приносити користь і полегшувати життя тим, хто опинився у важкій ситуації.

Бракує слів, щоб висловити весь біль, тугу й гіркоту втрати.

Світла та вічна пам’ять нашій дорогій колезі!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...