facebook

“Якщо Україні не допоможуть з літаками, РФ може загрожувати й сусідам”, – президент Зеленський у розмові з президентом Польщі

Президент України Володимир Зеленський розчарований тим, що літаки радянського виробництва, які є у східноєвропейських країн, досі не передані нашій державі.

Про це Зеленський повідомив під час відеоконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

“Якщо партнери не допоможуть Україні з літаками й танками, а такі можливості у них є, то існує високий ризик, що російські війська створять вже не тільки ракетну загрозу для території наших сусідів – дружніх Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та країн Балтії, а й пряму загальновійськову. На їхніх кордонах, під їхніми містами. І підуть далі”.

Зеленський висловив розчарування тим, що літаки радянського виробництва, які є у східноєвропейських країн, зокрема Польщі, досі не передані нашій державі. Хоча публічно і ці країни, і США заявляли про готовність до такого рішення.

“Ціна зволікання з літаками – тисячі життів українців, які ми втрачаємо від ракетних та авіаційних ударів по мирних українських містах”, – заявив президент.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За його словами, літаки, танки та системи ППО великої дальності дали б Україні змогу реально захистити свободу на всій нашій території та переломити перебіг бойових дій.
Водночас Зеленський подякував польському колезі за прийом українських біженців.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...