facebook

New York Times спростували заяви РФ про непричетність до різанини в Бучі: оприлюднені супутникові фото

The New York Times проаналізували супутникові знімки Бучі, зроблені приватною американською компанією Maxar Technologies та з’ясували, що мертві тіла на вулицях міста з’явилися ще в середині березня. Дослідження спростовує заяви Росії про те, що вбивство мирних жителів сталося після того, як російські війська залишили місто.

Аналіз опублікували на сайті The New York Times.

Супутникові знімки показують, що 11 тіл лежали на вулиці Яблонській з 11 березня, коли Буча була під російською окупацією. Тобто людей було вбито, коли Бучу контролювала російська армія. Нагадаємо, у Міноборони РФ офіційно заявили, що російські солдати залишили Бучу 30 березня.

Команда візуальних розслідувань The New York Times проаналізувала знімки супутників “до і після”. Підтверджено, що на відео, знятому депутатом місцевої ради 2 квітня, тіла лежать на тих самих місцях. Об’єкти залишалися в такому положенні понад три тижні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ще на одному відео, знятому на вулиці Яблонській, видно ще три тіла. Біля одного з них лежить велосипед. Інше тіло знаходиться біля авто. Супутникові знімки підтвердили, що тіла з’явилися на вулиці у період із 20 по 21 березня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...