facebook

Намагалися втекти від війни за кордон: серед 2,2 тисячі військовозобов’язаних чоловіків є загиблі – ДПСУ

Військовозобов’язані українські чоловіки, які тільки способи для втечі не придумують, аби не йти на фронт воювати.

Тікаючи з України, військовозобов’язані ризикують не лише свободою, а власним життям. Серед 2,2 тисячі військовозобов’язаних чоловіків, які втікали від війни, є загиблі.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

У ДПСУ зазначають, що частина військовозобов’язаних чоловіків, із надією обійти обмеження на виїзд за кордон, стали жертвами шахраїв. Останні через анонімні канали пропонують незаконні послуги, за які беруть кошти і зникають.

Українські прикордонники розповідаю, що для втечі з України чоловіка шукають різні способи. Так, є й ті, які намагаються підкупити прикордонників. Ще інша частина порушників використовує підроблені документи, в яких приписують собі чи дітям інвалідність, називають померлими живих дружин чи дописують кількість дітей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Тож більшість порушників намагаються подолати кордон поза пунктами пропуску за допомогою провідників. Останні, як показує досвід, не дуже переймаються безпекою своїх “підопічних”. Днями правоохоронці затримали перевізника – громадянина Молдови, який на маленькому двомісному човні переплив Дністер, щоб забрати з України чотирьох чоловіків. Їх прикордонники теж затримали”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляють українські прикордонники, останнім часом правоохоронці виявляють тіла чоловіків на берегах прикордонних водойм. Так само порушниками виявилися чоловіки, які стали жертвами негоди у Карпатах.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...