facebook

Зеленський зустрінеться з Путіним після перемоги України у битві за Донбас, – Подоляк

Президент Володимир Зеленський готовий зустрітися із лідером РФ Володимиром Путіним після того, як Україна переможе у великих битвах із окупантами, зокрема на Донбасі. Під час переговорів обговорюватимуться гарантії безпеки нашій державі.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі загальнонаціонального телемарафону. За його словами, процес може зайняти тижні, і варто враховувати, що це дорого коштує країні – щодня ми втрачаємо людей та інфраструктуру.

“Просто говорити, що через тиждень чи два ми зустрінемося на рівні президентів… Ні. Це буде відбуватись іншим чином. Україна вже готова до великих битв, має перемогти у них, зокрема на Донбасі. Після цього Україна отримає суттєвішу переговорну позицію, з якої може диктувати певні умови. Після цього президенти будуть зустрічатися. Це може зайняти два тижні, три”, – пояснив він.

Подоляк наголосив, країна-агресор до кінця не зрозуміла, що з суверенною українською державою потрібно розмовляти щонайменше на рівних, а як максимум – треба чути Україну.

Він висловив сподівання, що це до РФ дійде за тиждень-два, поки триватиме битва на сході країни.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Росія хоче там отримати якусь ситуативну перемогу, завдати нам поразки. Вона її не отримає, безумовно. І після цього ми зможемо перейти дійсно до конкретних покрокових переговорів, із яких вийдемо з конкретною формулою безпеки для України”, – зазначив глава ОПУ.

Він нагадав, що за перемогу над російською агресією Україна платить дуже високу ціну, щодня втрачає людей та інфраструктуру.

“Але я хочу, щоб усі зрозуміли: Росія має позбутися своїх імперських ілюзій, а Україна – це єдина держава в світі, яка це зробить. І скільки нам треба часу на це, вже немає різниці. Ми робитимемо все, щоб отримати певні, дуже потужні гарантії безпеки, щоб назавжди закрити свої кордони від імперських амбіцій таких країн, як РФ. І президент піде на переговори тоді, коли в нас будуть абсолютно чіткі позиції для цього”, – пояснив позицію Подоляк.

Глава ОПУ додав: Україна довела, що вона є єдиною державою, готовою “заплатити будь-яку ціну, щоб світ повернувся до ідеалів свободи”. Він переконаний, що українці обов’язково переможуть агресора, адже іншого шляху в нас немає.

“Все, що відбулося – Буча, Київська область, Краматорськ, все це довело до того, що ми маємо поставити крапку на людожерських режимах, яким є сьогодні РФ”, – підсумував Подоляк.

Нагадаємо: раніше Зеленський підтвердив, що готовий вести переговори особисто із Путіним щодо припинення війни. Президент наголосив, що зважаючи на ті звірства, які російські окупанти вчинили зокрема на Київщині, це буде складно, але необхідно.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...